45. DRŽAVNO SREČANJE IN TEKMOVANJE MLADIH ČEBELARJEV

Letošnje 45. državno srečanje in tekmovanje mladih čebelarjev je potekalo v soboto 6. maja 2023, na Osnovni šoli Ivana Skvarče Zagorje ob Savi.

Tekmovanje je potekalo v skladu s Pravilnikom o tekmovanju in srečanju mladih čebelarjev. Tekmovanje je potekalo na podlagi gradiv Učbenika Čebela se predstavi, delovnega zvezka Čebela se predstavi, na podlagi Slikovni sati 10 satov in na podlagi Slikovni sati – nadgradnja 5 satov.

45. državnega srečanja in tekmovanja mladih čebelarjev so se udeležili tudi trije člani čebelarskega krožka Osnovne šole Ivana Cankarja Ljutomer Aljoša Nemec, Ažbe Habjanič in Hana Razlag, v spremstvu in pod vodstvom mentorja Janeza Vencelj. Ekipa je na tekmovanju dosegla bronasto priznanje.

Čestitamo!