MLADINSKI PEVSKI ZBOR IN UKULELE BAND V BUDIMPEŠTI

Šolsko leto je že v sklepni fazi, a Erasmus+ aktivnosti na naši šoli še ne pojenjajo. Tokrat se na pot odpravlja največja skupina učenk in učencev do zdaj. Jedro skupine tvori Mladinski pevski zbor, pridružuje pa se mu tudi Ukulele Band. Skupaj potuje 39 učenk in učencev ter 4 strokovni delavci šole. Na Madžarskem, natančneje v Budimpešti, bodo bivali od torka, 4.6., do sobote, 8.6. Na turneji bodo obiskali 3 šole v okolici Budimpešte, se pridružili šolskim aktivnostim partnerskih šol in opravili 4 glasbene nastope. Poleg spoznavanja madžarskih znamenitosti, kulinarike in kulture se nadejajo dobrih povezav za naslednje Erasmus projekte in vas vabijo, da jih spremljate na šolski Facebook strani in “Padletu”, kjer bodo poročali o svojih podvigih.

Povezava na padlet: